Warning: Declaration of searchBlogForm::widget() should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /data/2/a/2a4140ad-7f13-4084-8f79-fc37fd2e2c9a/mediagrape.sk/sub/adda_old/wp-content/themes/visibility/functions.php on line 126
ADDAlyze 360 | ADDA
Hore

Naše služby

Domov - Naše služby - ADDAlyze 360

ADDAlyze 360


Nová generácia systémov 360 stupňovej spätnej väzby

Čo klienti oceňujú na ADDAlyze 360

Systém ADDAlyze360 je online nástroj , ktorý svojou vysokou flexibilitou predstavuje novú generáciu nástrojov 360 stupňovej spätnej väzby, pretože

 • zabezpečuje klientovi vysoký užívateľský komfort a 100% anonymitu hodnotení,
 • nekladie na klienta žiadne nároky súvisiace s administráciou alebo organizáciou procesu hodnotenia
 • poskytuje rôzne typy spätnej väzby, v rôznych firemných kultúrach, bez ohľadu na veľkosť firmy
 • vie použiť existujúce kompetencie klienta alebo charakteristiky firemnej kultúry
 • poskytuje manažérovi prehľadnú správu jeho kvalitách ako aj slabých miestach
 • podporuje možnosť realizácie vo viacerých jazykových mutáciách
 • poskytuje variácie od jednoduchého sebahodnotenia po plnohodnotnú 360° spätnú väzbu s diferencovaním viacerých typov hodnotiteľov
 • umožňuje realizáciu viacerých projektov u jedného klienta súbežne s prakticky neobmedzeným počtom hodnotiteľov a bez geografických limitov

Vysoká pridaná hodnota v pomere k vynaloženým prostriedkom, užívateľský komfort, podpora pri príprave projektu, počas jeho realizácie a pri následnom rozvoji, to všetko sú charakteristiky, ktoré naši klienti oceňujú už niekoľko rokov pri využívaní systému ADDA360.

Ako ADDAlyze360 fungujuje?

360-stupňová spätná väzba online

Váš projekt v krokoch:

1. Spolu s vami vyberieme pre vás relevantné kompetencie

Projekt pripravíme podľa vašich špecifických požiadaviek. Z bohatej databázy vieme vybrať kompetencie, ktoré chcete u manažérov merať. Ak si želáte, vytvoríme nový kompetenčný model alebo existujúci model verifikujeme. Môžete sa rozhodnúť pre využitie našich vzorových profilov ADA360 manažér alebo ADDA360 líder, ktoré sú zostavené na základe kompetencií vysokého výkonu, predikujúcich úspešnosť človeka na manažérskej pozícii.

2. Každý hodnotený aj hodnotiteľ dostane prístupový kód do systému

Každý hodnotený aj hodnotiteľ dostane jedinečný kód, na základe ktorého sa bude môcť prihlásiť do nášho online systému ADDA360.

3. Všetci vyplnia elektronické dotazníky

Hodnotení manažéri aj hodnotitelia vyplnia elektronické formuláre. Dĺžka hodnotenia väčšinou nepresiahne 15 minút, pričom respondenti  môžu formulár vypĺňať z akéhokoľvek miesta s pripojením do internetu, proces hodnotenia môžu kedykoľvek prerušiť a pokračovať, keď budú mať čas.

4. Každý hodnotený dostane prehľadnú grafickú správu

Každý hodnotený dostane k dispozícii prehľadnú individuálnu správu v elektronickej alebo tlačenej podobe. V správe sú dosiahnuté výsledky zobrazené v grafoch a preto je ľahko čitateľná.

5. V spolupráci s konzultantom si každý nastaví vlastný plán rozvojových aktivít

V prípade vášho záujmu radi každému hodnotenému poskytneme osobnú spätnú väzbu, v rámci ktorej mu pomôžeme nastaviť rozvojový plán ako aj plán ďalších krokov.

 

Máte otázky ohľadom služieb?

V sekcií FAQ nájdete otázky, ktoré zaujímajú našich klientov.
Prejsť do FAQ

Máte záujem o službu?

Vyplňte krátky formulár a vyžiadajte si tak cenovú ponuku Mám záujem

Máte záujem o službu?

Vyplňte krátky formulár a vyžiadajte si tak cenovú ponuku


  ánonie


  S odbornou úrovňou realizovaných aktivít a priebehom spolupráce sme boli veľmi spokojní. Ocenila som najmä presne popísané kroky projektu, nastavenie časového harmonogramu a jeho dodržanie a ochota včasne reagovať na všetky otázky. Počas projektu sme identifikovali kompetencie, ktoré majú pridanú hodnotu pre tím, získali spätnú väzbu a nastavili rozvoj tímu.

  Dana Krnavcová, Alfa Bio

  Na spolupráci s ADDA Consultants oceňujem najmä profesionálny prístup, prípravu a spracovanie projektu. Pomocou 360 stupňovej spätnej väzby a Lumina diagnostike aj s workshopmi sme získali podklady pre individuálny rozvoj a zlepšenie spolupráce v tíme.

  Pavla Mončeková, HR manažér, GGP Slovakia